ISIC

Preukaz žiaka ISIC/EURO<26 je multifunkčný preukaz dostupný pre žiakov stredných a základných škôl vo veku od 6 rokov. Žiaci ho môžu získať priamo cez svoju strednú alebo základnú školu a množstvo funkcií a výhod prináša nielen samotným žiakom a ich rodičom, ale aj strednej alebo základnej škole, ktorú navštevujú a ktorá im preukaz vydáva.

Svoj preukaz môžeš nosiť pri sebe aj v elektronickej podobe v ISIC aplikácií. V tejto appke máš navyše množstvo extra kupónov, ktoré nenájdeš medzi bežnými zľavami v databáze. Info o appke 


Ako predĺžiť platnosť preukazov ISIC/EURO<26 na ďalší školský rok 2022/2023:

Pod týmto textom nájdete list s kompletným postupom predĺženia preukazu v dvoch krokoch. (Šedé polia v liste si, prosím, doplňte podľa Vašich potrieb.)

Nájdete tu aj plagátik.

Objednávať môžete známky už na nový školský rok s platnosťou do 09/2023.

Len s komplet predĺženým preukazom sa žiaci vyhnú problémom u poskytovateľov zliav a aj u niektorých dopravcov, ktorí overujú platnosť preukazu vizuálne aj čipovo.

Pre všetkých žiakov s platným preukazom na ďalší školský rok nám koncom augusta prevádzkovateľ pošle kupónové knižky so zľavami navyše.


Vzhľadom na blížiaci sa termín prolongácie žiackych kariet (od 1.6.2022) sprostredkúvame informácie s podrobným popisom a návodmi, ako prolongovať karty.

Od 1.6.2022 majú žiaci možnosť prolongovať karty aj cez novú platformu a to aplikácia UBIAN, ktorú si vedia bezodplatne stiahnuť. Navyše, po pridaní preukazu do aplikácie, žiaci (prípadne ich zákonní zástupcovia) si vedia v reálnom čase skontrolovať platnosť ich preukazu, skontrolovať výšku kreditu na svojej karte, prípadne si tento kredit jednoducho dobiť.

Viac informácií nájdete pod nasledovnými tlačidlami: