Kurzy pohybových aktivít

ŠUPka na snehu. Naši prváci si v týchto dňoch užívajú lyžovačku pod vedením Alexandry Harčarikovej.

KOŽAZ 2023

28.09.2023

V dňoch 18. 9. 2023 – 20. 9. 2023 sa žiaci tretieho ročníka zúčastnili KOŽAZu. Počas týchto troch dní mali žiaci možnosť okrem pohybovej prípravy vidieť hasičskú stanicu, leteckú základňu GENERÁLPLUKOVNÍKA JÁNA AMBRUŠA, novú budovu Divadla Jonáša Záborského ako aj Eco park a Kolmanovu záhradu. Ďakujeme všetkým za ochotu a prístup pri ukážkach,...

V januári sa uskutočnil lyžiarsky a turistický kurz v rekreačnej oblasti Drienica - Lysá. Naši prváci sa počas prvých dvoch dní turisticky vyžili. Preskúmali sme celú lokalitu Lysej až po chatu Čergov. Nasledujúce dni sme strávili na lyžiach, užili sme si prázdne slnečné svahy a čerstvo napadaný sneh. V rámci večerných aktivít sme uskutočnili nočnú...

Máj, je teplo, svet okolo nás kvitne a príroda nás nabíja radosťou zo života a túžbou tráviť čas vonku. Ideálny čas na účelové cvičenia. V dňoch 19. a 20. mája vybehli do prírody naši prváci a druháci - a počasie nám prialo.

V dňoch 02.30.2022 - 04.03.2022 sme realizovali Zimný kurz pohybových aktivít. V rámci jednotlivých dní boli plnené stanovené ciele kurzu a študenti sa priebežne zúčastňovali na úlohách a aktivitách.

V dňoch od 28. 2. 2022 do 4. 3. 2022 sa študenti I. A a I. B triedy Školy umeleckého priemyslu v Prešove zúčastnili v rámci predmetu telesná a športová výchova lyžiarskeho kurzu v horskom rekreačnom stredisku Drienica- Lysá.